18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Прикордонники попередили про обмеження на в’їзд до Угорщини

Прикордонники попередили про обмеження на в'їзд до Угорщини

Фото: Госпогранслужба Украины Для в’їзду в Угорщину потрібно мати пакет документів

Обмеження не поширюється на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини.

 

В Угорщині запроваджено додаткові обмеження на в’їзд через введення в цій країні комендантської години. Про це повідомляє Держприкордонслужба України у четвер, 5 листопада.

 

«Згідно з інформацією, наданою угорськими прикордонниками, на території Угорщини з 1:00 до 6:00 (за київським часом) введена комендантська година», — йдеться в повідомленні.

 

Зазначено, що обмеження введені у зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з поширенням COVID-19 на території сусідньої країни.

 

Під час цього тимчасового обмеження в’їзд в Угорщину буде дозволено виключно особам, які слідують:

 

  • до місця постійного, тимчасового проживання або місця роботи на території Угорщини;
  • з метою працевлаштування за наявності відповідних документів;
  • до місця тимчасового перебування, яке підтверджується бронюванням у готелі.

«Обмеження не поширюється на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини», — відзначили прикордонники.

 

При цьому у відомстві нагадали, що такі особи повинні мати документи, які підтверджують транзитний характер поїздки: дозвіл на постійне або тимчасове проживання в країні призначення, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю і т.д.

 

Глава МЗС Угорщини відправив на карантин уряд Камбоджі

 

Нагадаємо, з 3 листопада в Угорщині ввели комендантську годину по всій країні в рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Він діє з півночі до 5:00 ранку. Також закриті бари та інші розважальні заклади.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар