Програми урядів ніколи не виконувались, це лише формальність, – Крюкова
3.9 C
Киев
24.01.2021
Політика

Програми урядів ніколи не виконувались, це лише формальність, – Крюкова

Програми урядів ніколи не виконувались, це лише формальність, – Крюкова

Світлана Крюкова
Скріншот із відео

У програмах уряду не вказані жодні терміни, зазначила журналістка

Очільник уряду Денис Шмигаль усіх влаштовує, якщо і будуть зміни у Кабміні, то вони будуть точковими – щодо окремих міністрів.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час включення заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка риторично поцікавилася, чи за останні роки був такий Кабінет міністрів України, який би працював чітко за програмою, або чи траплялося таке, що міністрів звільняли за невиконання програми.  

«Велика частина програм ніколи не виконується, тому що там немає ні дедлайнів, ні термінів… Це формальність», – зазначила Світлана Крюкова.

Журналістка зауважила, що очільник уряду Денис Шмигаль усіх влаштовує. Вона прогнозує, що, якщо будуть зміни, то вони будуть точковими, щодо окремих міністрів. Натомість джерела не підтверджують, що прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відправлять у відставку, додала журналістка.

Новини за темою: Уряд має пояснити, чому зростають тарифи на «комуналку», – ексміністр Плачков

«Хоча, ви бачите, багатьох з міністрів ми звільняємо по кілька місяців, але все ніяк нікого і не звільнили», – додала Світлана Крюкова.

Як повідомляли, Кабінет міністрів України призначив Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики та одночасно доручив керувати стратегічним відомством.

За кілька годин до призначення Вітренка перша заступниця міністра енергетики Ольга Буславець опублікувала свою заяву про звільнення з посади, проте коментувати такий крок відмовилася. 

Источник

Залишити коментар