Психолог з Бельгії потрапила в скандал через відверті фото
2.5 C
Киев
02.03.2021
Новини світу

Психолог з Бельгії потрапила в скандал через відверті фото

Психолог з Бельгії потрапила в скандал через відверті фото

Фото: instagram.com/kaatbollen Каат Боллен втратила ліцензію психолога через контент у соцмережах

Професійна спільнота вирішила, що контент їхньої колеги в соцмережах занадто провокаційний. У відповідь жінка відмовилася від ліцензії, заявивши про сексизм щодо неї.

 

Бельгійський психолог і сексолог Каат Боллен відмовилася від ліцензії після того, як колеги засудили її через відвертий контент у соцмережах. Про це повідомила телекомпанія VRT.

 

Відзначається, що на початку 2020 року один з її колег анонімно поскаржився в Комітет психологів Бельгії на «нескромну» поведінку Боллен, яка, крім публікації пікантних матеріалів в Instagram, стала режисером еротичного фільму і управляє інтернет-магазином секс-іграшок.

 

У березні дисциплінарна комісія винесла їй попередження, яке жінка оскаржила. Після цього Комітет припинив дію її ліцензії, підкресливши, що особисте життя є невіддільним від її професії і така публічність може завдати шкоди іміджу всієї професійної спільноти.

 

У відповідь Боллен заявила в Instagram, що відмовляється від ліцензії.

 

«Чому сексуальність і / або жіночність не є гідними? І з яких це пір ми, психологи, судимо про гідність інших? Хіба ми не повинні бути неупередженими і заохочувати автентичність? Якщо бути психологом у 2021 році означає, що я не можу бути собою (навіть у моєму особистому житті, тому що це те, про що йде мова!), то я б вважала за краще зовсім не бути психологом. Тому я вирішила припинити своє членство в Комітеті психологів (і отже, також відмовитися від свого звання психолога). Це боляче і складно», — написала вона.

 

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Допис, поширений Kaat Bollen (@kaatbollen)

 

 

 

Прихильники Боллен у соцмережах назвали відсторонення з боку Комітету сексистським і регресивним. Вони публікують свої фото у Twitter і Instagram з хештегом #istandwithkaat.

 

Також із приводу ситуації висловилася міністр із питань рівних можливостей Барт Сомерс.

 

«Нечувано, що в 2021 році жінкам у Бельгії все ще говорять, як їм слід або не слід одягатися. Як міністр із питань рівних можливостей, я збираюся обговорити це з Комітетом із психології на наступному тижні. Тут нам не потрібна поліція по одягу», — написала вона у Twitter.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що в Данії зняли мультсеріал для дітей про чоловіка з найдовшим у світі чарівним пенісом.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар