Путін: Система контролю озброєнь деградує
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини світу

Путін: Система контролю озброєнь деградує

Путін: Система контролю озброєнь деградує

Росія продовжить модернізувати свою ядерну тріаду і не має наміру вплутуватися в гонку озброєнь, запевнив Путін.

 

Світова система контролю над озброєннями деградує, заявив у вівторок, 10 листопада, президент Росії Володимир Путін, повідомляє ТАСС.

 

 

«Ми бачимо і те, що система контролю над озброєннями відверто розхитується, деградує», — сказав Путін.

 

Російський президент заявив, що країни НАТО проігнорували пропозицію РФ знизити військову активність на час пандемії коронавірусу.

 

«На нашу пропозицію знизити військову активність у період пандемії альянс взагалі не відреагував, більше того — інтенсивність польотів авіації і дій флотів натовських країн тільки зросла», — сказав він.

 

Також Путін заявив, що РФ продовжить модернізувати свою ядерну тріаду.

 

«Незважаючи на мінливий характер воєнних загроз, саме ядерна тріада залишається найважливішою, ключовою гарантією військової безпеки Росії, а якщо дивитися ширше, то і глобальної стабільності… Збереження такого балансу сил зводить нанівець загрозу великомасштабного військового конфлікту, по суті робить безглуздими будь-які спроби шантажу або тиску щодо нашої країни», — заявив президент РФ.

 

«З огляду на сучасні військово-політичні ризики, ми будемо і далі займатися модернізацією стратегічних ядерних сил, планомірно зміцнювати всі їх складові…» Росія і надалі підтримуватиме свій ядерний потенціал на рівні необхідної достатності», — додав він.

 

Крім того, Путін заявив, що у РФ є зброя, аналогів якій у світі немає, але Росія не стане вплутуватися у «виснажливу гонку озброєнь», оскільки «необхідність у нас такої сьогодні немає».

 

Президент РФ також зазначив, що Росія запропонувала США виробити «нове рівняння безпеки» у сфері стратегічної стабільності.

 

Говорячи про ДСНВ, Путін заявив, що доля договору поки шр не зроуміла.

 

Нагадаємо, Вашингтон і Москва близькі до підписання компромісної угоди за договором про озброєння. Тривають переговори за умовами угоди.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар