0.7 C
Киев
19.12.2020
Новини світу

Путін сподівається, що штучний інтелект не стане президентом

Путін сподівається, що штучний інтелект не стане президентом

Роль штучного інтелекту в держуправлінні буде рости, але управляти країною він не зможе, упевнений Путін.

 

Віртуальний асистент Сбера Афіна під час онлайн-конференції Artificial Intelligence Journey задала російському президенту питання про те, чи може стати штучний інтелект президентом, пише Інтерфакс у п’ятницю, 4 грудня.

 

 

 

На що він відповів: «Сподіваюся, що ні. У всякому разі, поки що».

 

Він зазначив, що штучний інтелект не має ні серця, ні душі, нездатний до співчуття і не вирізняється совістю. «Усі ці компоненти надзвичайно важливі для людей, яких громадяни наділяють особливими повноваженнями в прийнятті та реалізації рішень, що йдуть на благо країни», — сказав президент РФ.

 

Зокрема, президентам доводиться приймати не зовсім раціональні на перший погляд рішення, зазначив Путін. «Їх потрібно приймати, виходячи з історії, культури, поточної практики, прагнень і очікувань громадян країни. Ці рішення для соціальної сфери іноді здаються нераціональними в галузі пенсійного забезпечення, у галузі охорони здоров’я, в інших сферах життєдіяльності людини», — зазначив він.

 

«Для президента-людини вони здаються і є обґрунтованими, тому що він приймає рішення не на користь машин, а в інтересах живих людей», — підкреслив російський президент.

 

При цьому Путін вважає, що роль штучного інтелекту в держуправлінні буде рости.

 

 

 

У рамках конференції Путін також розповів про створення безпілотних кораблів і комбайнів.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар