Рабінович: На виборах "Опозиційна платформа - За життя" - єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Рабінович: На виборах «Опозиційна платформа — За життя» — єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання

Рабінович: На виборах "Опозиційна платформа - За життя" - єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

На місцевих виборах 25 жовтня «Опозиційна платформа – За життя» – єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання. Про це заявив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Серед парламентських партій єдина партія, яка продемонструвала абсолютно стійке зростання, — це наша. Ну, і Порошенко. Він від нас відстає, звичайно, але його електорат 23%, і він нікуди ж не подівся, він живий-здоровий. Тому я вважаю, що перемога нашої партії на цих виборах прокреслює шлях до парламентської перемоги. І нехай тремтять вороги. Подобається кому, не подобається, але вже видно, що відбувається», – сказав він.

Рабінович підкреслив, що весь південний схід України підтримує «Опозиційну платформу — За життя».

«Наступний підсумок. Результати попередні, звичайно, всі, але ми вже можемо про них говорити. Весь південний схід України, половина України підтримує «Опозиційну платформу — За життя». І ви знаєте, вони навіть, напевно, не так нас підтримують все ж таки, як курс на нормальне життя, на мир, на припинення економічного божевілля, на припинення залежності від якихось міфічних МВФ, і ми це теж побачили. Подивіться, як поступово переповзають зони. Ось суми в цьому плані дуже цікаві. Суми були, так би мовити, такою «помаранчево-майданною» зоною. Подивіться результати виборів — Суми сьогодні вибули до іншої зони», — додав політик.

Источник

Залишити коментар