Рабінович: На виборах переміг український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за "Опозиційну платформу - За життя"
16.4 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Рабінович: На виборах переміг український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за «Опозиційну платформу — За життя»

Рабінович: На виборах переміг український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за "Опозиційну платформу - За життя"

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

На місцевих виборах переможець один — український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за «Опозиційну платформу — За життя». Про це заявив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Мери міст, ну, найбільші міста, Київ — у другому турі наш мер, Попов, — кандидат у мери, — вітаю його. Але дивіться, як цікаво складається. Сам Кличко, наш опонент у другому турі, каже, що його Адміністрація президента зробила все, щоб наш представник не увійшов до другого туру. Адміністрація президента, яка повинна займатися своїми прямими справами, а займається хрін знає чим. Ось це — так це Кличко, це ж не я кажу. Тобто, зауважте, попри це в Одесі Скорик у другому турі виборів, Чайка — Миколаїв. Ну, я можу довго перераховувати. У Донецьку, Луганську взагалі всі підряд наші виграли», — зазначив політик.

Він підкреслив, що результат у партії був би ще кращим, якби не незаконно позбавлені сотні тисяч людей на Донбасі права голосу.

«Тому, коли все це скласти, ми з вами бачимо що? Що переможець тут один. Український народ, який правильно зорієнтувався і почав голосувати за «Опозиційну платформу — за життя». Не тому, що я в цій партії, а тому що ми приречені або на ось, як би сказати, ось це безумство зелене, яке сьогодні, я навіть пояснити цього не можу, це якийсь бенкет під час чуми, або Порошенко, до якого, ну, я не думаю, що є сенс повертатися, і 23% не будуть країною. Давайте все це — переходити в русло нормальних рішень. Нормальні рішення — це наша партія», — додав Рабінович.

Источник

Залишити коментар