Рабінович: Олігархи перед виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти "Опозиційну платформу - За життя"
23.3 C
Киев
22.06.2021
Політика

Рабінович: Олігархи перед виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти «Опозиційну платформу — За життя»

Рабінович: Олігархи перед виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти "Опозиційну платформу - За життя"

Співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Влада та група олігархів перед місцевими виборами виділили 100 млн дол., щоб розколоти «Опозиційну платформу — За життя». Про це заявив співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я вам хочу сказати, що Адміністрація президента, розуміючи, що ми переможемо, заздалегідь почала ще перед виборами величезну роботу — пам’ятаєте, з’явилася величезна кількість статей «Опозиційна платформа на межі розколу». Я вам поясню, як це було. Група олігархів зібралася, і виділено було майже рекордну суму для нашої країни на підкуп наших, так би мовити, членів партії з тим, щоб розколоти «Опозиційну платформу — За життя». Я не буду вам все називати, але мова йшла про сто мільйонів доларів, які були… у фонд, який мали виплатити на те, щоб партію розвалити», – розповів політик.

Він також підкреслив, що цей задум не вдався і «Опозиційна платформа – За життя» перемогла на виборах.

«Я знаю, з чим розмовляли, знаю, кому пропонували і думали, що це вдасться. Нічого їм не вдалося. Наша партія виступила на виборах. І ми далі будемо йти до перемоги, хочуть вони чи не хочуть. Тому всі люди, я вже говорив і зараз повторю: вже набридло обирати всяку цю. Давайте обирати між двома речами — «за життя» і «проти життя». Ось обирай собі, що хочеш, і йди або за життя, або проти життя. Обери, що тобі подобається. Але мені здається, що здорові люди оберуть життя», – додав Рабінович.

Источник

Залишити коментар