-0.9 C
Киев
12.01.2021
Політика

Рабинович: «Опозиційна платформа — за життя» знає як негайно і відразу знизити тарифи на ЖКГ

Рабинович: "Опозиційна платформа - за життя" знає як негайно і відразу знизити тарифи на ЖКГ

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа — за життя» Вадим Рабінович назвав кроки, які допоможуть вийти з катастрофічної економічної ситуації і знизити тарифи на ЖКГ для населення. Про це він розповів в ефірі телеканалу NEWSONE.

За словами нардепа, перше, що необхідно зробити – негайно скасувати необґрунтовану під тиском МВФ введену націнку на газ. Це допоможе знизити тарифи приблизно на 15%.

При цьому Рабінович згадав про те, як раніше голова політради «опозиційної платформи — за життя» Віктор Медведчук домовився з Росією про зниження ціни на 25%. Тоді всі кричали, що це була «зрада» під приводом, що Україна в змозі самостійно знизити тарифи на ЖКГ. В результаті ми бачимо, що нічого зроблено не було, і вони навпаки піднялися.

«Я не розумію, чому можна торгувати з РФ на мільярди щороку чим завгодно – від цукерок до зброї, і не можна отримати знижку тому, що вона йде від членів нашої партії. Ну так нехай ці придурки напишуть, що це вони, нам яка різниця», – зазначив Рабінович.

Потім, на думку нардепа, слід провести повну націоналізацію родовищ газу, оскільки це принесе зниження тарифів ще на 40%.

«Я вважаю це необхідним. Треба думати не про себе зараз, а про те, як рятувати країну від управління цих недоумків, які придумали, як підняти ціни, щоб рятівник Вітренко прийшов і розповів, як він знизить на 12%, заклавши мінус, що ми влітку будемо ще більше платити. Їх треба гнати поганою мітлою, і чим швидше, тим краще», — підкреслив Рабінович.

Источник

Залишити коментар