0.7 C
Киев
19.12.2020
Політика

Рабінович: Російська вакцина — єдина доступна українцям

Рабінович: Російська вакцина - єдина доступна українцям

Співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Зарубіжної вакцини, про яку домовилося українське Міністерство охорони здоров’я, немає, і російський препарат — єдиний, який найбільш доступний для громадян. Про це заявив народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович.

Депутат зазначив, що в усьому світі є тільки кілька видів вакцин — американська, британська і російська. Він додав, що перший варіант препарату дуже складний у транспортуванні через температурні умови, а другий ще не задокументований, тому єдиним ефективним рішенням щодо вакцинації населення України є закупівля російського аналога.

«У світі існує тільки кілька вакцин. Американська — перевозиться при температурі -70…-80 градусів. Так у нас в країні сухого льоду на її транспортування не вистачить! У МОЗ несуть якусь ахінею щодо її закупівлі. Далі йде британська — вона ще не підтверджена ніким і навіть мови не йде про її закупівлю. Російська вакцина, яка сьогодні існує, — це єдиний варіант. Немає ніякої сьогодні можливості отримати іншу вакцину, крім російської», — сказав Рабінович.

Депутат додав, що якщо Україна відмовляється від закупівлі російської вакцини тільки тому, що вона «непатріотична», то в такому випадку уряд спершу необхідно вакцинувати від сказу.

Раніше, народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович заявив, що Одеса першою отримає російську вакцину від коронавірусу, якщо партія виграє на міських виборах.

Источник

Залишити коментар