Рада не може призначити вибори мера Харкова через нестачу документів про смерть Кернеса
2.4 C
Киев
06.03.2021
Політика

Рада не може призначити вибори мера Харкова через нестачу документів про смерть Кернеса

Рада не може призначити вибори мера Харкова через нестачу документів про смерть Кернеса

Верховна Рада ІХ скликання
Українські Новини

Харківська міськрада не надала два з трьох необхідних документів

Верховна Рада не може розглянути питання про призначення позачергових виборів міського голови Харкова через те, що міськрада не надала всі необхідні документи про смерть ексочільника міста Геннадія Кернеса. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на службову записку Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування.

Зазначається, що профільний комітет 5 січня доручив розглянути клопотання секретаря харківської міськради Ігоря Терехова про призначення позачергових виборів Харківського міського голови. Проте для розгляду питання не вистачає двох документів. Йдеться про копію свідоцтва про смерть міського голови, завіреного печаткою міськради, а також рішення ради про взяття до відома факту смерті міського голови.

Але такого рішення Харківська міська рада не приймала. Єдине рішення, прийняте міськими депутатами після смерті міського голови, стосувалося увічнення його пам’яті. При цьому на сайті мерії міським головою зазначено Кернеса, з дня смерті якого цього тижня минає 40 днів.

Новини за темою: Сторінка Кернеса у Фейсбук «попрощалася» з соцмережею

Нагадаємо, в грудні секретар Харківської міськради Ігор Терехов, який виконує обов’язки мера Харкова, заявив, що в місті обговорюють питання встановлення пам’ятника Геннадію Кернесу. Також чиновник виступив із ініціативою назвати на честь Кернеса проспект і станцію метро.

Источник

Залишити коментар