Рада о 12.00 збереться на позачергове засідання для розгляду змін до Бюджетного кодексу
17.6 C
Киев
18.05.2021
Політика

Рада о 12.00 збереться на позачергове засідання для розгляду змін до Бюджетного кодексу

Рада о 12.00 збереться на позачергове засідання для розгляду змін до Бюджетного кодексу

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Верховна Рада України / Twitter

Спікер зробив зауваження депутатам, «які до 11 години не випили кави»

Сьогодні, о 12.00, Верховна Рада України збереться на позачергове засідання, під час якого розгляне проєкт закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України № 4100.

Про це під час засідання парламенту повідомив спікер Дмитро Разумков.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

«О 12.00 ми проводимо позачергове засідання ВРУ, де розглядаємо законопроєкт 4100 і повертаємось до розгляду бюджету», – запропонував голова ВРУ.

Дмитро Разумков також зробив зауваження народним обранцям за недисциплінованість та відсутність на робочих місцях.

«Звертаюся до тих народних депутатів, які до 11 години не випили кави. Я дуже, дуже прошу вас розуміти відповідальність, яка на вас лежить, і знаходитись у сесійній залі», – сказав Дмитро Разумков.

Спікер поставив на голосування пропозицію скерувати до бюджетного комітету ВРУ для підготовки до повторного першого читання проєкту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України № 4100. Цю пропозицію підтримали 262 обранці.

Додамо, за кілька хвилин до того народні депутати провалили голосування законопроєкту про зміни до Бюджетного кодексу, який необхідний для ухвалення бюджету-2021.

Як повідомляли, на початку тижня бюджетний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту прийняти в першому читанні проєкт держбюджету на 2021 рік.

Нагадаємо, напередодні народний депутат України від партії «Слуга народу», голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявляв, що поки зарано говорити про «бюджетну ніч», оскільки монобільшість має час до 1 грудня. 

Источник

Залишити коментар