Рада підтримала збільшення розміру допомоги для тяжкохворих дітей
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Рада підтримала збільшення розміру допомоги для тяжкохворих дітей

Рада підтримала збільшення розміру допомоги для тяжкохворих дітей

Верховна рада. Фото Zoya Shu/112.ua

Рішення в першому читанні підтримали 287 депутатів

Народні депутати прийняли за основу законопроєкт про збільшення розміру допомоги тяжкохворим дітям. Про це йшлося під час пленарного засідання парламенту. Трансляцію веде телеканал ZIK.

Відповідне рішення підтримали 287 парламентарів із 225 необхідних.

Відомо, що законопроєкт №2024 передбачає внесення змін до статті 18-7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». В разі прийняття цього документа у другому читанні в Україні мають підвищити розміри допомоги для дітей із тяжкими хворобами. Передбачається, що виплата буде збільшена в розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.

Наразі в країні виплачують один прожитковий мінімум на одну тяжкохвору дитину. Такі виплати передбачені для 691 дитини. Для реалізації нового законопроєкту знадобиться 73 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський доручив гарантувати можливість дітям медиків, які померли внаслідок ускладнень від COVID-19, здобути вищу освіту за державний кошт. Передбачається, що ці діти будуть користуватися такими ж пільгами при вступі, як і абітурієнти, чиї батьки загинули в зоні АТО/ООС.

Источник

Залишити коментар