8.5 C
Киев
16.04.2021
Новини України

Рада прийняла закон про інститут старост

Рада прийняла закон про інститут старост

Фото: rada.gov.ua Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування

Староста проводить комунікацію між владою та мешканцями, розглядає проблеми населення, організовує різні заходи.

 

Парламент України на позачерговому засіданні в четвер, 15 квітня, прийняв закон про розвиток інституту старост. За законопроект №4535 проголосували 239 народних обранців. Про це повідомляє Korrespondent.net з посиланням на онлайн-трансляцію Верховної Ради.

 

Згідно з прийнятим документом, староста представляє інтереси жителів окремого округу, комунікує між владою і суспільством населеного пункту. Він організовує різні заходи у своєму окрузі, розглядає проблеми жителів і пропонує варіанти їх вирішення.

 

Кандидатуру старости вносить на розгляд сільської, селищної або міської ради сільський, селищний чи міський голова за результатами громадського обговорення.

 

Округ старости утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою в складі одного або декількох населених пунктів (крім адмінцентру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше як 500 осіб.

 

Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування.

 

Нагадаємо, до цього ВР підтримала законопроект про реформу КСУ. Документ передбачає прозору процедуру притягнення суддів КСУ до дисциплінарної відповідальності.

 

А напередодні ВР прийняла закон про реструктуризацію валютних боргів. Погашати борг можна буде протягом 10 років, частину боргів при цьому спишуть, банку вилучати житло тимчасово заборонять.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар