Рада проголосувала за виділення ФОПам по 8 тисяч гривень допомоги
5.2 C
Киев
24.01.2021
Політика

Рада проголосувала за виділення ФОПам по 8 тисяч гривень допомоги

Рада проголосувала за виділення ФОПам по 8 тисяч гривень допомоги

Верховна Рада ІХ скликання
Українські Новини

Гроші можна буде отримати через додаток «Дія»

Народні депутати прийняли законопроєкт №4429, відповідно до якого фізичні особи-підприємці зможуть отримати по 8 тисяч грн одноразової допомоги. Про це йшлося під час засідання Верховної Ради. Трансляцію веде телеканал ZIK.

Відомо, що законопроєкт підтримали 297 нардепів із 225 необхідних. Згідно з документом, розміщеним на сайті парламенту, підприємці зможуть отримати грошову допомогу в разі закриття, а працівники – в разі звільнення. При цьому виплати будуть здійснюватися через додаток «Дія».

Водночас виплати не отримають наймані працівники, за яких не нараховано Єдиний соціальний внесок за третій квартал поточного року. Крім того, на допомогу не можуть претендувати ті, хто працює за сумісництвом або отримує зарплату більше 30 тис. грн на місяць.

Новини за темою: У Києві сталися сутички ФОПів з поліцією, мітингувальники перекрили урядовий квартал

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Тоді він зазначив, що такі виплати отримають і звільнені наймані працівники.

Источник

Залишити коментар