Раді пропонують дозволити розмитнення ввезених в Україну "євроблях" за пільговим тарифом
2.5 C
Киев
02.03.2021
Політика

Раді пропонують дозволити розмитнення ввезених в Україну «євроблях» за пільговим тарифом

Раді пропонують дозволити розмитнення ввезених в Україну "євроблях" за пільговим тарифом

У Харкові почали штрафувати водіїв «євроблях»
Фото з відкритих джерел

Олександр Ковальчук запропонував законопроєкт, який дозволить вирішити питання «євроблях»

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України 21 січня нардеп від «Слуги народу» Олександр Ковальчук запропонував законопроєкт, який дозволить вирішити питання «євроблях». Комітет в цілому підтримав його, тому проєкт найближчим часом винесуть на розгляд Верховної Ради. Про це повідомляє «Аuto 24».

Як зазначається, в новий законопроєкт ввійшли правки до Митного та Податкового кодексів України. Перед внесенням в парламент проєкт має пройти узгодження в Міністерстві фінансів та митниці, оскільки перше має до даного проєкту зауваження.

За інформацією «Доступне авто», автомобілі з іноземною реєстрацією, які були ввезені до 31 грудня 2020 року з порушенням митних правил, можуть бути легалізовані двома шляхами:

  1.  Вивезти автомобіль за кордон, сплативши при цьому 8,5 тис. грн штрафу;
  2. Сплатити такий самий штраф, але потім ще внести кошти за розмитнення автомобіля.

Для тих, кому не підійшов жоден варіант, поліція, яка отримала доступ до бази даних Митної служби, вперше теж накладе аналогічний штраф, а вдруге – конфіскує та накладе штраф у 17 тис. грн.

Згідно законопроєкту, ставки розмитнення будуть набагато меншими, ніж діючі. Зокрема, мито становитиме 0%, акциз також буде менший, за новою формулою. Його розмір залежатиме від віку машини, типу та об’єму двигуна. На розмір акцизу також нараховуватиметься ПДВ 20%. Пільговий режим розмитнення буде діяти протягом 180 днів з дня вступу в силу Закону.

Крім того, нардеп Олександр Ковальчук планує розробити ще один законопроєкт, який має знизити вартість розмитнення для усіх видів транспортних засобів.

Новини за темою: Поліція почала штрафувати водіїв «євроблях»

Раніше повідомлялося, що на Закарпатті посадовців митного пункту «Солотвино» викрили на створенні корупційної схеми під час ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією. Митники вимагали близько 700 євро за одну «євробляху».

Источник

Залишити коментар