Радник голови ОП Пасічник проводить незаконну вакцинацію VIP-ів, – ЗМІ
7.9 C
Киев
04.03.2021
Політика

Радник голови ОП Пасічник проводить незаконну вакцинацію VIP-ів, – ЗМІ

Радник голови ОП Пасічник проводить незаконну вакцинацію VIP-ів, – ЗМІ

Михайло Пасічник
Фото з відкритих джерел

Організатором схеми таємної вакцинації українських VIP-персон, за даними декількох джерел, виявилась особа, близько знайома з верхівкою нинішньої влади. У ЗМІ вже розтиражована детальна інформація про те, що вакцинацію підпільно проводять у приватній клініці «Меділенд». І сліди до неї ведуть з самої Банкової. Негласним відповідальним за вакцинацію від Covid-19 в Офісі президента вважається людина на ім’я Михайло Пасічник. Він працює радником голови ОП Андрія Єрмака, повідомляє «Главком».

Як зазначає видання, назва клініки, яка фігурує у скандалі, дозволяє припустити, що насправді коло осіб, причетних до ексклюзивної вакцинації, трохи ширше. До нього входять радник глави Офісу президента Михайло Пасічник та співвласник «Меділенда» Віктор Капустін. Відомо, що з 2005 по 2010 рік Капустін був головою правління державного Укрексімбанку.

«Спільна історія Пасічника та Капустіна починається у 2006 році. Саме тоді Пасічник прийшов в Укрексімбанк і попросив відкрити його аптечній мережі «Фалбі» кредитну лінію на 40 млн євро. Як відомо, видача кредитів таких розмірів затверджується головою правління державного банку особисто. І кредит був схвалений. До 2014 року мережа «Фалбі» практично померла. І саме це призвело до того, що кредит державному Укрексімбанку Пасічник та його компанія так і не повернули. У ЗМІ є безліч публікацій з посиланнями на нинішнє керівництво банку про те, що борг «Фалбі» становить близько мільярда гривень. І ось тепер клініка Капустіна спливає у зв’язку з контрабандою вакцини і дорогою підпільною вакцинацією», — пише автор статті.

Як зазначається, наразі Пасічник бере участь у всіх засіданнях із Зеленським на тему коронавірусу як експерт у медицині. Він дійсно мав до неї прямий стосунок: двічі очолював Держслужбу з контролю над лікарськими препаратами.

«Першого разу Пасічника попросили на вихід тому, що КРУ розкопало використання службового становища керівником для надання преференцій аптечній мережі «Фалбі», яка йому належала. Ця структура підозріло часто почала вигравати тендери з держзакупівель. Вдруге з Пасічником прощалися через те, що він дав дозвіл на безрецептурну торгівлю в аптеках препаратами із вмістом кодеїну – а це, по суті, наркотик», — говориться в матеріалі видання.

Як повідомлялось, вакцинацію українців довірили Михайлу Пасічнику, проти якого фармацевти проводили протести.

Источник

Залишити коментар