Рейтинг партії Меркель впав до історичного мінімуму
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

Рейтинг партії Меркель впав до історичного мінімуму

Рейтинг партії Меркель впав до історичного мінімуму

У партії Меркель проблеми

Вибори в Бундестаг відбудуться в Німеччині 26 вересня, з недавніх пір лідером гонки стали Зелені.

Рейтинг консервативного блоку Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (ХДС/ХСС) впав до 23%, це найнижчий показник для правлячої партії за всю історію, свідчать дані опитування, проведеного інститутом дослідження громадської думки Kantar для видання Bild.

Найвищий рейтинг у партії Союз-90/Зелені — 26%.

Соціал-демократи (СДПН) розташовуються на третьому місці з 16% голосів, Вільна демократична партія — 12%, ультраправа Альтернатива для Німеччини — 10%, Ліва партія — 7%.

Вибори в Бундестаг відбудуться в Німеччині 26 вересня. З недавніх пір лідером гонки стали Зелені, які висунули Анналену Бербок кандидатом у канцлери.

Соціал-демократична партія Німеччини затвердила віце-канцлера, міністра фінансів ФРН Олафа Шольца кандидатом у канцлери на майбутніх парламентських виборах. За нього віддали голоси 96,2% делегатів минулого в суботу віртуального з’їзду СДПН.

Нагадаємо, що багаторічний канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка восени йде з політики, заявила в середу, 5 травня, що через пандемію у неї немає часу думати про своє майбутнє, але зізналася, що хоче виспатися.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар