Рекордні 83% довіри: Полянську ОТГ очолив Іван Дрогобецький
20.5 C
Киев
17.06.2021
Політика

Рекордні 83% довіри: Полянську ОТГ очолив Іван Дрогобецький

Рекордні 83% довіри: Полянську ОТГ очолив Іван Дрогобецький

Іван Дрогобецький
Фото з відкритих джерел

Іван Дрогобецький на власній сторінці у Фейсбук подякував виборцям за рекордну підтримку. Обраний голова зазначив, що розуміє всю відповідальність такої високої довіри жителів громади, та обіцяє відстоювати інтереси Полянської ОТГ. Про це пише «Перший».

«Ми в черговий раз довели самі собі та іншим, наскільки ми сильна громада. На місцевих виборах 2020 ми показали справжню згуртованість.

Ми зробили це не заради когось з кандидатів у районну, селищну чи обласну раду, а заради кожного з нас — мешканців Полянської ОТГ.

Я вдячний кожному з Вас за підтримку. Я вдячний Вам за довіру. 83 % всіх мешканців нашої громади підтримали мене на виборах голови до Полянської ОТГ. Вважаю це високою оцінкою моєї роботи, високою довірою до мене та передусім високою відповідальністю, яку я знову візьму на себе за громаду.

Розумію, що 51 % голосів, які Ви віддали за політичну партію «Опозиційна Платформа — За життя» – це надія і довіра, які я та моя команда повинні виправдовувати щодня у роботі.
Роботи попереду чимало, та знаю, що 56 % голосів у районну та 40 % в обласну раду дадуть нам шанс і силу відстоювати інтереси громади.

Тепер у нас є все, єдність громади, план розвитку, віра та підтримка мешканців ОТГ. Згуртована громада — це рушійна сила, яка веде нас до світлого майбутнього.
Дякую ще раз за підтримку та довіру. Зичу всім добра. Разом нас чекає життя, здоров’я, розвиток!», — наголосив Дрогобецький.

Источник

Залишити коментар