Ресторатори анонсували масові протести
25.4 C
Киев
11.08.2022
Новини України

Ресторатори анонсували масові протести

Ресторатори анонсували масові протести

Власники кафе, ресторанів і закладів громадського харчування виступають проти введення карантину вихідного дня.

 

Ресторатори України оголосили 11 листопада акції протесту в 23 містах проти введення карантину вихідного дня. Про це йдеться в заяві Української ресторанної асоціації у Facebook.

 

 

 

Ресторатори заявили, що вони проти «вибіркових півзаходів для вибіркових галузей».

 

«Хоча хтось вирішив, що мільйон українців, задіяних у HoReCa, не мають ніяких прав. Тому можна щодня міняти правила, накладати нові обмеження … Нас — мільйон. Це майже вдвічі більше від населення Чорногорії й трохи менше за Естонію», — йдеться в заяві.

 

В Асоціації відзначають, що ресторани — «не місце найбільшої небезпеки», оскільки заклади дотримуються обмежень, на відміну від транспортних перевізників.

 

«Ми точно знаємо, що в умовах карантину вихідного дня немає жодного шансу ні для країни подолати вірус, ні для галузі продовжувати працювати. Це шлях у нікуди», — наголошується в повідомленні.

 

Ресторатори також виступають «проти будь-яких обмежень щодо часу роботи».

 

Відзначимо, уряд планує розглянути питання про карантин вихідного дня вже завтра.

 

Напередодні головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом Україна переходить на другий етап реагування на пандемію, у рамках якого збільшать кількість COVID-ліжок і заборонять планові операції й госпіталізації, за винятком ургентних.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар