″Реванш проросійських сил″: у Нацкорпусі прокоментували результати місцевих виборів-2020
17.6 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

″Реванш проросійських сил″: у Нацкорпусі прокоментували результати місцевих виборів-2020

Замість тюремних строків зрадники України отримують перемогу на виборах в містах стратегічного значення

″Реванш проросійських сил″: у Нацкорпусі прокоментували результати місцевих виборів-2020

Усі ще чекають на офіційні результати волевиявлення українців, але за попередніми підрахунками наших спостерігачів вже зараз можемо говорити про кандидатів, які пройшли до місцевих рад і представлятимуть наші інтереси.

Про це повідомляється на сайті Нацкорпусу. Далі наводимо текст без змін.

Представники Нацкорпусу будуть працювати в ОТГ в наступних областях: Вінницька, Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Харківська, Херсонська та Чернівецька.

Водночас мусимо констатувати загальну тривожну картину: сьогодні ми спостерігаємо повноцінний реванш проросійських сил, особливо на Сході та Півдні України. Перемога ОПЗЖ в кількох областях, долання в окремих регіонах прохідного бар’єра псевдопартією Шарія – це факти, які несуть загрозу майбутньому нашої країни.

Замість тюремних строків зрадники України отримують перемогу на виборах в містах стратегічного значення. Цьому є просте пояснення: влада займається боротьбою з ветеранами, патріотами та націоналістами замість адекватної реакції на діяльність посіпак окупантів.

Національний Корпус був і залишається провідною силою, що захищає країну від ворогів української нації. Запевняємо – ми готові до нових викликів та продовження боротьби за сильну та самостійну Україну!

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар