9.5 C
Киев
20.04.2021
Новини України

Резніков оцінив ймовірність вторгнення Росії

Резніков оцінив ймовірність вторгнення Росії

Фото: Pravo.ua Андрій Резніков не вважає, що РФ готує вторгнення в Україну

Те, що відбувається на кордоні, на думку віце-прем’єра, є грою м’язами, яка не приведе до справжнього військового вторгнення.

Віце-прем’єр-міністр і міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що повномасштабного вторгнення РФ в Україну не планує, а те, що відбувається на кордоні, є лише «грою м’язами». Про це він заявив увечері в понеділок, 19 квітня, в ефірі ICTV.

Він зазначив, що такі висновки зробив за результатами зустрічі політичних радників «нормандської четвірки» 19 квітня.

Резніков наголошує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ — це інструмент для досягнення мети — вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на труднощі всередині країни і майбутні вибори в Державну думу.

«Сам факт, що сьогодні відбулася ця консультація — це вже позитив, тому що переговори тривають, незважаючи на удаване загострення біля кордонів. Я здивований, наскільки робочою була атмосфера переговорів радників нормандської четвірки. Наголошую: всі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню», — заявив він.

Віце-прем’єр-міністр зауважує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ — це інструмент для досягнення мети — вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на труднощі всередині країни і майбутні вибори в Державну думу.

«Друга річ — це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб з Росією стали рахуватися і почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м’язами приведе до справжнього військового вторгнення в Україну», — припустив Резніков.

Він також додав, що з боку РФ це — лише спроба продемонструвати загрозу, «яка є страшнішою, ніж сама загроза».

Нагадаємо, в понеділок політичні радники лідерів країн «нормандської четвірки» провели зустріч. Головним питанням стало обговорення практичних кроків, необхідних для дотримання режиму повного припинення вогню. В Офісі президента озвучили низку пропозицій, які повинні посилити відповідальність за обстріли на Донбасі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар