Резніков передбачав долю Криму і Донбасу: "Повернути буде простіше"
-2.2 C
Киев
20.01.2022
Політика

Резніков передбачав долю Криму і Донбасу: «Повернути буде простіше»

Віце-прем’єр висловив свою думку про окуповані території

Интервью с Резниковым, скриншот

Интервью с Резниковым, скриншот

Проблема повернення окупованих територій стоїть перед Україною дуже гостро. Причому підходи до повернення Криму і Донбасу будуть різними. Це розуміють у владі, і навіть роблять прогнози, який регіон буде простіше знову інтегрувати в Україну. Наприклад, віце-прем’єр Олексій Резніков вважає, що повернути Крим буде значно легше, ніж Донбас.

Олексій Резніков виступив з інтерв’ю для «Радіо Свобода», де дав прогноз щодо реінтеграції окупованих територій. На його думку, інтегрувати в Україну Крим буде легше. Віце-прем’єр переконаний, що деокупація Криму буде для нашої країни простішою, оскільки в цьому регіоні не велися бойові дії, і не була пролита кров.

Крім того, Резніков заявив, що необхідно вирішувати проблему заміщення населення – цю політику зараз активно проводить Росія. За словами віце-прем’єра, сучасні війни вже давно перетворилися з класичних в гібридні, і Росія активно використовує їх в різних регіонах. Тому необхідно застосовувати гібридні заходи, заявив Резніков.

Як повідомляв портал » Знай.ua», Олена Зеленська розповіла, що зміниться в харчуванні школярів: меню на два тижні, нові санітарні норми та інше. Перша леді взяла участь в онлайн-нараді з оновлення системи шкільного харчування

Також » Знай.ua » писав, рівень кисню при коронавірусі: чи обов’язково вдома мати пульсоксиметр. Пандемія коронавірусу вплинула на щоденне життя людей, а в деяких сферах — докорінно його змінила.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар