Резніков пояснив, чому обмін утримуваними затягується
18.3 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Резніков пояснив, чому обмін утримуваними затягується

Резніков пояснив, чому обмін утримуваними затягується

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков
Фото з відкритих джерел

Віцепрем’єр-міністр звинуватив РФ і представників «ЛДНР» у спробах заблокувати перемовини

Обмін утримуваними особами затягується через те, що представники угруповань «ДНР» і «ЛНР» не отримали команди з Москви і ведуть «тактику на затягування перемовин». Про це повідомив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Тому вони шукають будь-які причини блокувати перемовини…Це така тактика на затягування перемовин. Вони ставлять нас в складні умови, що на нас буде вчинятися тиск родичами людей, які потерпають тюрмах, і ми, може, підемо на поступки там, де ми не хочемо йти на поступки», — зазначив Резніков.

Зокрема, віцепрем’єр-міністр наголосив, що у Кремлі остаточні рішення ухвалює президент Російської Федерації. 

«Далі вони виконують його команду в той чи в інший спосіб. Немає суб’єктності в людей, які беруть участь як від Російської Федерації, так і запрошені в ОРДЛО, які на окупованій території. Я вам це стверджую», – додав Олексій Резніков.

Крім цього, політик зазначив, що повернення ув’язнених з окупованого Криму буде обговорюватися на окремому кримському майданчику. За його словами, Україна очікує на допомогу західних партнерів для того, щоб розпочати перемовини.

Нагадаємо, 6 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна передала списки для обміну утримуваними особами спецпредставнику ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Хайді Грау та чекає відповіді. 

Источник

Залишити коментар