Резніков відреагував на інформацію про корабель у Керченській протоці
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Резніков відреагував на інформацію про корабель у Керченській протоці

Резніков відреагував на інформацію про корабель у Керченській протоці

Фото: Пресс-служба Кабмина Міністр оборони України Олексій Резніков

Азовське море є акваторією спільного використання України та РФ, тому українські кораблі мають право знаходитись там на законних підставах.

 

Міністр оборони України Олексій Резніков прокоментував інформацію про рух українського корабля Донбас до Керченської протоки і назвав це черговим інформаційним вкиданням із боку РФ. Про це повідомляє LB.ua.

 

За словами глави відомства, Азовське море є акваторією спільного використання України та РФ, тому українські кораблі мають право знаходитись там на законних підставах.

 

«Чергові інформаційні вкидання з боку Росії. Дуже дивно, що російські спецслужби побачили загрозу з боку пошуково-рятувального судна — судна без зброї, тоді як кораблі ФСБ постійно перебувають за 2 кілометри від Маріуполя і Бердянська. Російські кораблі озброєні пушками 30 мм. Загалом Азовське море — це акваторія спільного користування, ми там знаходимося на законних підставах. Те, що вони представляють відстань 18 миль (30 км) за небезпеку для них, говорить лише про чергові маніпуляції», — заявив Резніков.

 

Ситуацію з кораблем Донбас у Керченській протоці прокоментували також у Штабі ООС.

 

«Щодо фейкових заяв ФСБ РФ у мережі Інтернет. Прес-служба ООС повідомляє, що судно ВМС Збройних Сил України Донбас не входило до чутливих зон. Корабель виконує завдання у своїх територіальних водах. Наразі Донбас повертається на базу», — йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше сьогодні у ФСБ повідомили, що корабель Донбас ВМС України знявся з рейду в порту Маріуполь і вирушив у напрямку Керченської протоки.

 

Пізніше стало відомо, що судно взяло зворотний курс.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар