27.9 C
Киев
06.07.2021
Новини світу

РФ допустила участь США у переговорах щодо Донбасу

РФ допустила участь США у переговорах щодо Донбасу

Фото: mid.ru У Росії допустили участь США в переговорах щодо Донбасу

США повинні сформувати «більш об’ємний і спокійний» підхід до того, що відбувається в Україні, стверджують в МЗС РФ.

Росія допускає можливість приєднання США до переговорів щодо Донбасу. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков в інтерв’ю журналу Міжнародне життя у вівторок, 6 липня.

За його словами, зустріч президентів США і Росії не внесла ясність в це питання.

«Тут можуть бути різні опції. Це залежить від того, хто конкретно з американської сторони буде призначений головним координатором відповідних зусиль. Поки ясності щодо цього немає», — сказав Рябков.

Заступник міністра стверджує, що США не зважають на підходи Росії щодо врегулювання в Україні, а уявити конструктивний внесок США в мінські переговори складно.

«Ми зі свого боку нічого не відкидаємо. Все залежить від того, чи вийде у американців сформувати більш об’ємний, предметний, тверезий, спокійний і відповідальний підхід до всього того, що відбувається і на Донбасі, і навколо України в цілому», — резюмував Рябков.

Нагадаємо, в Україні неодноразово висловлювалися за приєднання США до переговорів щодо Донбасу, зокрема до нормандського формату, оскільки, за словами глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука, у Німеччині та Франції не вистачає твердості, системності і послідовності в переговорах з РФ.

Однак Росія виступає проти цієї ідеї.

Два координатори ОБСЄ пішли з ТКГ після шести років роботи

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар