РФ отримала сигнали про наслідки вторгнення в Україну - МЗС Франції
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

РФ отримала сигнали про наслідки вторгнення в Україну — МЗС Франції

РФ отримала сигнали про наслідки вторгнення в Україну - МЗС Франції

Росії дали сигнали про масштабні наслідки в разі вторгнення в Україну — МЗС Франції

Глави держав і урядів групи QUINT заявили про прихильність до територіальної цілісності і суверенітету України.

 

Країни QUINT уважно стежать за ситуацією навколо України і надіслали Росії сигнали про глобальні й масштабні наслідки в разі нападу на українську територію. Про це повідомляє МЗС Франції в середу, 8 грудня.

 

У представника МЗС Франції запитали, чи згодна Франція з позицією США про те, що Північний потік-2 треба використовувати для стримування Росії від вторгнення в Україну.

 

«Як неодноразово обговорювали глави держав і урядів у форматі QUINT цього тижня, ми уважно слідкуємо за ситуацією навколо України», — відповів дипломат.

 

Він наголосив, що глави держав і урядів групи QUINT заявили про рішучість поважати територіальну цілісність і суверенітет України.

 

«Росії були надіслані рішучі сигнали про глобальні й масштабні наслідки подальшого посягання на територіальну цілісність України», — додав представник МЗС Франції.

 

Зазначимо, що QUINT – неформальна група, до якої входять США і велика четвірка Західної Європи – Франція, Німеччина, Італія та Велика Британія. Діє як один з керівних органів різних організацій, зокрема НАТО, G7 і G20.

 

Раніше Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що РФ загрожує всьому міжнародному порядку. У Держдепі вважають, що нинішня криза значно перевершує масштаби України і підриває усталений міжнародний порядок загалом.

 

Також голова МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що США почали «стримування та деескалацію» РФ. Міністр оцінив переговори Байдена і Путіна, що відбулися напередодні, і заявив, що цей контакт допоможе стримувати агресію Росії.

 

П’ять країн закликали РФ знизити напругу

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар