Рік, відведений Зеленським на пошук миру на Донбасі, закінчується 9 грудня, - Резніков
18.9 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Рік, відведений Зеленським на пошук миру на Донбасі, закінчується 9 грудня, — Резніков

Рік, відведений Зеленським на пошук миру на Донбасі, закінчується 9 грудня, - Резніков

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков
Фото з відкритих джерел

За словами віцепрем’єр-міністра, конфлікт на Донбасі в цьому році не завершиться

Віцепрем’єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що термін в один рік для завершення конфлікту на Донбасі, який озвучував президент Володимир Зеленський, слід розуміти, як термін, відведений на те, щоб спробувати реалізувати той сценарій, який був прописаний у Мінських угодах. Про це він сказав в ефірі «Україна 24».

«Я трохи по-іншому тлумачу слова президента. Він сказав, що дає собі рік, щоб іти за сценарієм, який був написаний у 2014 році, маючи на увазі Мінські угоди. Так, як вони написані. Він, по суті, це сказав 9 грудня, як я це сприймаю, в Парижі (на зустрічі лідерів держав «нормандської четвірки» 9 грудня 2019 року, — ред). Тому 9 грудня закінчиться цей рік, і президент буде приймати рішення», — зазначив Олексій Резніков.

Також він підкреслив, що конфлікт на Донбасі не буде завершений у 2020 році, бо, щонайменше, потрібно багато часу на виведення незаконних збройних формувань з окупованих територій Донецької і Луганської області.

Нагадаємо, раніше український президент зазначав, що якщо він не зможе врегулювати ситуацію на Донбасі, то «потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію».

Згодом, Володимир Зеленський переконував, що конфлікт на Донбасі можна завершити «в будь-який день» — сьогодні або завтра, або післязавтра. За словами глави держави, питання часу залежить від позиції Москви.

Источник

Залишити коментар