РНБО оцінила, скільки військ РФ треба для нападу
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

РНБО оцінила, скільки військ РФ треба для нападу

РНБО оцінила, скільки військ РФ треба для нападу

Фото: rnbo.gov.ua Данілов вважає, що військових РФ на кордоні недостатньо для нападу

Росії буде потрібно більш як 92 тисячі військових, якщо вона збирається вторгнутися в Україну, заявив Олексій Данілов.

 

На кордоні з Росією 92 тисячі військовослужбовців, однак їй буде потрібно набагато більше, якщо вона збирається вторгнутися в Україну. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Reuters у четвер, 16 грудня.

 

«Було деяке (збільшення чисельності військ, – ред.), але не настільки критично, щоб ми могли сказати: ось воно, це (вторгнення, – ред.) відбудеться зараз», – сказав Данілов.

 

Секретар РНБО наголосив, що Росії потрібно не менш  як 500-600 тисяч солдатів на кордоні, «щоб тримати ситуацію під контролем у разі наступу».

 

У той же час, Данілов зазначив, що Росія може збільшити чисельність військ дуже швидко і будь-якої миті, однак їй потрібно більше доби, щоб підвести достатню кількість військ до кордону для початку вторгнення.

 

Своєю чергою, Київ, як і раніше, стурбований нарощуванням військової присутності РФ і що ситуація не зазнала великих змін після відеодзвінка 7 грудня, в якому президент США Джо Байден попереджав президента Росії Володимира Путіна про наслідки вторгнення в Україну.

 

Нагадаємо, що раніше російський суд підтвердив присутність військових РФ на Донеччині. У матеріалах однієї зі справ йдеться, що фігурант постачав продовольство «у військові частини Збройних сил РФ, що дислокуються на території ДНР та ЛНР». У Кремлі це назвали «помилкою».

 

Шантаж Росією Заходу. Зеленський про війська РФ

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар