-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

Президент РФ Володимир Путін
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Документом передбачено продовження угоди терміном на п’ять років — до 5 лютого 2026 року

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про продовження Договору між Росією і Сполученими Штатами про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3).  Про це повідомляє пресслужба Кремля.

«Федеральним законом ратифікується Угода про продовження Договору між Російською Федерацією та Сполученими Штатами Америки про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь від 8 квітня 2010 року, укладена 26 січня 2021 року між Росією і США у формі обміну нотами», — йдеться в документі.

Нагадаємо, Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3) між США і Росією набув чинності в лютому 2011 року. Його дія передбачена на десятирічний термін — до лютого 2021 року. Після цього сторони повинні прийти до згоди або продовжити чинні домовленості, або укласти нові.

Новини за темою: Перший в історії договір про заборону ядерної зброї набув чинності

Раніше повідомлялося, що президент США Джозеф Байден і його російський колега Володимир Путін майже досягли домовленості щодо продовження дії Договору про стратегічне наступальне озброєння.

Источник

Залишити коментар