Російська співачка розповіла про вбивство матері
18.9 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Російська співачка розповіла про вбивство матері

Російська співачка розповіла про вбивство матері

Фото: Instagram/uspenskayalubov_official На матір Успенської напали в поїзді

Російська «королева шансону» дізналася страшну правду про смерть своєї матері. Жінка не вмерла під час пологів, як все життя вважала артистка.

Виконавиця міських романсів і російського шансону Любов Успенська зізналася, що зовсім недавно дізналася про смерть своєї матері Олени Чайки. Виконавиця все життя вважала, що її мама померла при пологах, проте виявилося, що жінка померла через те, що на неї напали і жорстоко побили, пишуть російські ЗМІ.

«Мені сказали: вона їхала в поїзді, і її цеглою били по обличчю», — повідала страшну правду 66-річна зірка.

Раніше артистка вважала, що мати померла в ніч на 24 лютого 1954 року, коли народжувала доньку в київському пологовому будинку. Нібито в той день медперсонал святкував День Радянської армії і Військово-морського флоту, і з цієї причини до породіллі за ніч ніхто так і не підійшов. В результаті Олена Чайка нібито і померла під час пологів.

Але Успенській вдалося з’ясувати, що її мати вирушила шукати заробітків. І під час поїздки на поїзді на неї здійснили напад.

«Я зателефонувала до Києва своїм впливовим друзям, щоб вони пробили там всі кладовища. Повинна бути реєстрація імені, але на жодному кладовищі немає Олени Чайки. Мені розповідала бабуся, що в 1954 році була голодовка, і вона, ймовірно, поїхала шукати заробітку», — розповіла Любов Успенська.

До цього стало відомо, що Любов Успенська в 66 років усиновила дитину.

Нагадаємо, що на Херсонщині мати втопила тяжкохвору дитину. Жінка разом з чотирирічним сином стрибнула у воду, але сама змогла виплисти.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар