Розгляд законопроекту про КСУ заблоковано
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини України

Розгляд законопроекту про КСУ заблоковано

Розгляд законопроекту про КСУ заблоковано

Фото: pravda.com.ua Олександр Дубінський подав альтернативний законопроект

Олександр Дубінський вніс на розгляд парламенту альтернативний законопроект після того, як фракції погодилися голосувати за основний.

 

Нардеп від Слуги народу Олександр Дубінський заблокував запланований на сьогодні розгляд законопроекту про відновлення е-декларування, внісши альтернативний законопроект. Про це у вівторок, 5 листопада, повідомив спікер ВР Дмитро Разумков під час засідання парламенту.

 

За його словами, тепер Рада змушена перенести на наступний пленарний тиждень розгляд законопроекту про відновлення е-декларування.

 

«У понеділок усі депутатські фракції-групи досягли єдиної позиції щодо законопроекту № 4304 (Про відновлення дії окремих положень Закону України Про запобігання корупції і КК).

 

Підписалися 126 народних депутатів, але, з незрозумілих для мене причин, вчора, після того, як було розглянуто цей документ і була досягнута позиція, що цей документ буде розглядатися в залі сьогодні. Після того, як профільний комітет його розглянув і запропонував ВР прийняти за основу і в цілому, один з наших колег, Олександр Дубінський, вніс альтернативний законопроект № 4104-1», — сказав Разумков.

 

За його словами, тепер, відповідно до закону, парламент змушений відкласти розгляд законопроекту.

 

«Я не буду коментувати цю дію, але Верховна Рада не порушує закони. Ми сьогодні не можемо розглянути цей закон, тому що немає висновку комітету», — додав голова ВР.

 

Він припустив, що законопроект усе ж вдасться розглянути на наступному пленарному тижні.

 

У Раді ініціюють зміни в діяльність КСУ

 

 

Напередодні повідомлялося, що в парламенті розглядають два варіанти виходу із ситуації: «м’який» — законопроект про негайне повернення декларацій — і «жорсткий» — варіант, запропонований президентом.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар