Саакашвілі заявив, що на знак протесту припиняє лікування
-1.9 C
Киев
20.01.2022
Новини світу

Саакашвілі заявив, що на знак протесту припиняє лікування

Саакашвілі заявив, що на знак протесту припиняє лікування

Михайло Саакашвілі голодував 50 днів

Політик стверджує, що проти нього застосували дисциплінарні заходи, заборонивши відвідування та позбавивши телевізора. Влада відкидає ці звинувачення.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що припиняє лікуватися у військовому шпиталі в Горі. Це рішення він мотивував протестом проти «дисциплінарних заходів», які, за його словами, застосували до нього у шпиталі. Повідомлення про це з’явилося ввечері у вівторок, 7 грудня, на сторінці Саакашвілі у Facebook.

Саакашвілі заявив, що до нього до палати зайшли співробітники тюремної установи, в яких він впізнав «учасники своїх тортур». Крім того, як дисциплінарні заходи щодо Саакашвілі вирішили застосувати обмеження зустрічей і позбавили його телевізора. Політик поскаржився, що до нього до палати не пускали його матір та особистого лікаря, які мають право на відвідування.

Спеціальна пенітенціарна служба Грузії спростувала заяви Саакашвілі про застосування до нього дисциплінарних заходів, повідомляє Інтерфакс. Водночас служба підтвердила, що стосовно колишнього президента розпочато дисциплінарне провадження після того, як він пошкодив розміщений у його палаті кардіомонітор.

Раніше повідомлялося, що у Саакашвілі після 50-денного голодування діагностували синдром посттравматичного стресового розладу.

Також стало відомо, що суд над Саакашвілі відстрочили майже на місяць.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар