12 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

Санкції Росії проти громадян ЄС неприйнятні — Боррель

Санкції Росії проти громадян ЄС неприйнятні - Боррель

Жозеп Боррель засудив рішення Росії

Росія обрала шлях конфронтації з ЄС, замість того щоб змінити негативну траєкторію розвитку відносин, зазначив Жозеп Боррель.

 

Глава зовнішньополітичної служби Євросоюзу Жозеп Боррель назвав санкції Росії проти восьми громадян ЄС, включаючи єврочиновників, «неприйнятними і позбавленими юридичних підстав». Про це йдеться в його заяві, поширеній зовнішньополітичною службою ЄС в суботу, 1 травня.

 

«Це рішення, яке прямо націлене на ЄС і його країни-члени, неприйнятне, позбавлене всяких юридичних підстав. Воно лише підтверджує, що Росія обрала шлях конфронтації з ЄС, замість того щоб змінити негативну траєкторію розвитку відносин», — заявив Боррель.

 

За його словами, Євросоюз засуджує рішення Росії і висловлює солідарність з особами, яких стосуються санкції Москви.

 

«Російські дії не втримають ЄС від продовження боротьби за права людини, демократію та міжнародні закони, а також притягнення до відповідальності винних за порушення прав людини», — резюмував Боррель.

 

Нагадаємо, 30 квітня МЗС РФ оголосив про заходи у відповідь на санкції Євросоюзу — заборону в’їзду в країну восьми громадянам країн-членів ЄС та представникам офіційних структур організації.

 

У свою чергу голови Єврокомісії, Європейської ради та Європарламенту засудили такі дії Москви.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар