СБ дасть Україні 90 млн євро на вакцинацію
26.3 C
Киев
17.06.2021
Новини України

СБ дасть Україні 90 млн євро на вакцинацію

СБ дасть Україні 90 млн євро на вакцинацію

Фото: vsemirnyjbank.org Cвітовий банк виділить Україні позику на вакцинацію

З виділеної позики, зокрема, відшкодують витрати Національної служби здоров’я на вакцинацію 10 мільйонів осіб.

 

Світовий банк (СБ) затвердив виділення Україні кредиту на 90 млн євро на вакцинацію в рамках глобальної ініціативи COVAX. Про це у вівторок, 11 травня, повідомляє Інтерфакс – Україна з посиланням на інформацію СБ.

 

Відзначається, що гроші виділені для нового проекту Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні, який, зокрема, передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров’я на вакцинацію 10 млн осіб.

 

«СБ затвердив новий проект на суму EUR90 млн, спрямований на зміцнення сектора охорони здоров’я для реагування на пандемію COVID-19. Проект Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить можливість сектора охорони здоров’я України в запобіганні, виявленні та реагування на наслідки пандемії», — повідомили в банку.

 

Там також додали, що зазначений проект допоможе не тільки в закупівлі вакцин, а й у поліпшенні інфраструктури для їх зберігання і логістики.

 

«Сюди входить надання послуг, відшкодування витрат на вакцинацію, розширення можливостей для тестування, посилення IT-Системи, проведення кампанії з підвищення обізнаності населення про вакцинацію», — повідомили в СБ.

 

Регіональний директор СБ у справах Східної Європи Аруп Банерджі вважає, що проект має прискорити темпи вакцинації зі збереженням фокуса на ризикових групах населення.

 

Нагадаємо, переговори уряду України з керівництвом СБ щодо цієї позики велися ще з грудня минулого року.

 

Також повідомлялося, що Україна розраховує на $700 млн від Світового банку. Однак в якості умови називалося продовження співпраці з МВФ і прийняття ряду аграрних законів.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар