СБУ: Україна запровадила санкції проти молдавської JET4U S.R.L. і португальської JET4U LDA авіакомпаній за польоти до РФ
2.5 C
Киев
02.03.2021
Всі новини Новини України

СБУ інформує про нові санкції проти авіакомпаній, котрі літали до аеропортів держави-агресора РФ

Українська сторона за ініціативи СБУ застосувала санкції проти молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA, які виконують рейси до аеропортів РФ та з порушенням законодавства літають на тимчасово окуповані Росією території України.

СБУ інформує про нові санкції проти авіакомпаній, котрі літали до аеропортів держави-агресора РФ


Україна запровадила санкції проти молдавської та португальської авіакомпаній із майже ідентичними назвами JET4U S.R.L і JET4U LDA за польоти до Росії та тимчасово окупованих територій України. Про це в середу, 3 лютого, повідомили на сайті СБУ.

«На підставі виявлених порушень Служба безпеки рекомендувала РНБО застосувати до зазначених компаній такі санкції, як зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що саме цими літаками український нардеп Віктор Медведчук, за сумісництвом ще й кум російського президента, літав в РФ і в окупований Крим. Такі польоти були незаконними мало не з 2014 року. Весь цей час українські патріоти тільки на словах боролися з російською пропагандою, але ніяк не наважувалися піти далі.

Також зазначається, що санкції мають діяти до закінчення терміну тимчасової окупації Криму чи до набуття чинності рішенням Європейського суду з прав людини за позовом України щодо Росії про відшкодування збитків у зв’язку з окупацією півострова.

Джерело

Залишити коментар