-3.1 C
Киев
14.01.2021
Новини світу

Сенат не збереться щодо імпічменту Трампа — ЗМІ

Сенат не збереться щодо імпічменту Трампа - ЗМІ

Члени Республіканської партії не згодні скликати засідання для розгляду питання про імпічмент Дональда Трампа.

 

 

У США конгресмени погодили процедуру розгляду резолюції щодо імпічменту чинного президента країни Дональда Трампа. Законодавці перейшли до дебатів щодо відсторонення від посади Трампа. Тим часом американським ЗМІ стало відомо, що Сенат Конгресу США не буде скликаний у п’ятницю, 15 січня, для розгляду питання про імпічмент Трампа, пише ТАСС.

 

За відомостями The Washington Post, помічники глави республіканської більшості в Сенаті Мітча Макконнелла заявили апарату лідера демократичної меншості Чака Шумера, що республіканці не згодні скликати засідання для розгляду питання про імпічмент.

 

Також відзначимо, що член Палати представників Конгресу США Джим Джордан, який є, як і Трамп, республіканцем, заявив, що прагнення демократів піддати Дональда Трампа імпічменту вдруге представляє собою спробу перекреслити весь його політичний спадок.

 

«Це не об’єднує країну. Бути такого не може, що це допомагає країні розібратися з трагічними і жахливими подіями минулого тижня, які ми всі засуджуємо», — зазначив Джордан.

 

Тим часом спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що Трамп становить небезпеку для країни і повинен бути відсторонений від посади.

 

«Ми знаємо, що президент США спровокував цей бунт, цей збройний заколот проти нашої країни. Він повинен піти. Він являє собою явну і актуальну загрозу для країни, яку ми всі любимо», — сказала Пелосі.

 

Імпічмент Трампа спровокує повстання — ФБР

 

 

Стало відомо, що в Конгресі США призначили менеджерів імпічменту Трампа.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар