Ще п'ять країн закрили небо з Британією
28.01.2021
Новини світу

Ще п’ять країн закрили небо з Британією

Ще п'ять країн закрили небо з Британією

Держави продовжують закривати кордони для британців

Повністю міжнародне сполучення на тиждень призупинив уряд Саудівської Аравії.

 

Влада Естонії, Ізраїлю, Туреччини, Чехії та Швейцарії призупинила авіасполучення з Великобританією через виявлену в ній нову мутацію коронавірусу. Про це в неділю, 20 грудня, повідомили урядові служби у згаданих країнах.

 

Як інформували у прес-службі уряду Естонії, влада країни вирішила вжити заходів обережності і на десять днів призупинити авіаперельоти із Британією — до 31 грудня.

 

Водночас у МОЗ Чехії повідомили, що республіка також призупиняє прийом авіарейсів із Великобританії.

 

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив у Twitter, що єврейська держава закрила небо для всіх рейсів із Великобританії, Данії та Південної Африки — країн, де зафіксовані випадки нового типу коронавірусу.

 

При цьому глава ізраїльського уряду підкреслив, що цей список може бути розширений.

 

У свою чергу глава МОЗ Туреччини Фахреттін Коджа написав у Twitter, що за дорученням президента прийнято рішення про тимчасове призупинення рейсів із Великобританії, Данії, Нідерландів і ПАР.

 

Також про закриття на невизначений термін авіасполучення із Британією і ПАР інформувало Федеральне управління цивільної авіації Швейцарії.

 

Крім того, в МВС Саудівської Аравії заявили, що на тиждень припиняють повністю міжнародне сполучення, за винятком особливих випадків, через виявлення в декількох країнах мутації коронавірусу.

 

Нагадаємо, раніше про закриття перельотів із Британією заявила влада Німеччини та Франції. Берлін ввів заборону на десять днів, а Париж — поки що на 48 годин.

 

Як повідомлялося, випадок мутованого коронавірусу виявили і в Італії. Громадянин країни нещодавно повернувся з острівної держави.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар