Шмигаль доручив розгортати мобільні госпіталі для COVID-19
20.5 C
Киев
17.06.2021
Новини України

Шмигаль доручив розгортати мобільні госпіталі для COVID-19

Шмигаль доручив розгортати мобільні госпіталі для COVID-19

Фото: kmu.gov.ua Шмигаль зажадав від губернаторів рішень щодо перепрофілювання лікарень під лікування коронавірусних пацієнтів

Шмигаль зазначив, що за розрахунками РНБО в найближчі тижні можливе істотне зростання захворюваності на COVID-19.

Губернатори областей повинні забезпечити збільшення ліжко-місць в лікарнях для лікування пацієнтів з тяжкою формою COVID-19. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді, повідомив в середу, 21 жовтня, департамент комунікацій Кабінету міністрів.

«Треба вже приймати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів і прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжко-місць повинні бути забезпечені подачею кисню», — сказав він.

Шмигаль зазначив, що за розрахунками РНБО в найближчі тижні можливе істотне зростання захворюваності на COVID-19 у Львівській області.

Він також доручив губернаторам Одеської, Харківської, Донецької, Львівської областей та голові Київської міськдержадміністрації проводити регулярні засідання комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій спільно з органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу коронавірус виявили у 6719 осіб, що є новим антирекордом. Крім того, за минулу добу зафіксували антирекорд за кількістю смертельних випадків від коронавірусу — 141.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар