Шмигаль провів зустріч з Ердоганом
5.2 C
Киев
25.01.2021
Новини України

Шмигаль провів зустріч з Ердоганом

Шмигаль провів зустріч з Ердоганом

Фото: Пресс-служба Кабмина Шмигаль зустрівся з Ердоганом в Анкарі

Політики обговорили питання торгово-економічного й енергетичного співробітництва, а також співробітництво у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу.

 

У рамках робочого візиту до Туреччини прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із президентом цієї країни Реджепом Таїпом Ердоганом. Про це повідомляє прес-служба Кабміну в понеділок, 30 листопада.

 

«Турецька Республіка є одним із ключових торговельних партнерів України. Водночас ми маємо великий потенціал і можливості для розширення двостороннього товарообігу. Ідеться не тільки про сировину, а й про продукти переробки та готової продукції», — зазначив Шмигаль.

 

На думку глави українського уряду, одним із найважливіших питань порядку денного двосторонніх відносин України і Туреччини є завершення переговорів про укладення Угоди про вільну торгівлю.

 

«Вважаю, що наші країни мають достатній потенціал для того, щоб обсяг загальної торгівлі зріс мінімум вдвічі, до $10 млрд на рік. З огляду на чинник сусідства й обсяги торгівлі між нашими країнами, Україна зацікавлена ​​в укладенні амбітної, всеосяжної Угоди для максимального використання її потенціалу» , — підкреслив Шмигаль.

 

Під час зустрічі прем’єр-міністр України і президент Туреччини обговорили співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу та боротьбу з COVID-19 і його наслідками для економіки двох країн.

 

 

Нагадаємо, 16 жовтня президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Туреччині, де провів переговори з Реджепом Таїпом Ердоганом.

 

Також у ході цього візиту між Україною і Туреччиною було підписано рамкову військову угоду, меморандум про наміри в області оборонно-промислових проектів та інші документи.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар