Шольц пригрозив РФ наслідками для ПП-2 в разі вторгнення в Україну
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

Шольц пригрозив РФ наслідками для ПП-2 в разі вторгнення в Україну

Шольц пригрозив РФ наслідками для ПП-2 в разі вторгнення в Україну

Шольц пригрозив, що для ПП-2 в РФ будуть наслідки в разі вторгнення в Україну

Олаф Шольц закликав поважати принцип непорушності кордонів, який підвищує загальну безпеку.

 

 

Новий канцлер Німеччини Олаф Шольц погрожував Росії наслідками для Північного потоку-2 в разі нападу РФ на Україну. Про це він сказав в ефірі телеканалу Welt у середу, 8 грудня.

 

«Ми займаємо вкрай очевидну позицію. Ми прагнемо, щоб усі дотримувалися принципу непорушності кордонів. Треба усвідомлювати, що будуть наслідки в разі супротивного», — сказав Шольц.

 

З слів Шольца, запуск ПП-2 в Німеччині відбувається за «цілком упорядкованою процедурою, яка зараз обережно просувається вперед», а «Федеральне мережеве агентство незабаром прийме рішення» про сертифікацію. Він зазначив, що для реалізації проекту «багато рішень вже прийнято, інакше б трубопровід не побудували».

 

Також Шольц закликав поважати принцип непорушності кордонів.

 

«Це принцип, який мають дотримуватися всі, бо це підвищує спільну безпеку», — наголосив Шольц і додав, що важливо, щоб ЄС та НАТО «ясно показували, що цей принцип мають поважати всі».

 

«Має діяти право, а не сила», — резюмував Шольц.

 

Нагадаємо, під час онлайн-переговорів Путіна і Байдена, які відбулися 7 грудня, глава Білого дому пригрозив співрозмовнику запровадити санкції в разі вторгнення на територію України.

 

Згодом стало відомо, що якщо Україну атакують, ПП-2 зупинять. Вікторія Нуланд висловила переконання, що в Німеччині готові разом зі США вжити «значних заходів», якщо будуть агресивні кроки Москви.

 

Без SWIFT та обміну рубля. Які санкції готують РФ

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар