Шотландцям запропонували тестуватися на COVID, як виходять із дому
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

Шотландцям запропонували тестуватися на COVID, як виходять із дому

Шотландцям запропонували тестуватися на COVID, як виходять із дому

Жителям Шотландії запропонували робити тест на COVID за кожного виходу з дому

Влада хоче підвищити регулярність експрес-тестів — щоб ті, хто взаємодіє з іншими людьми, робили їх частіше, ніж двічі на тиждень.

 

Заступник першого міністра Шотландії Джон Суїнні заявив, що жителям Шотландії було б бажано робити експрес-тест на COVID-19 щоразу, як залишатимуть дім. Про це повідомляє The Guardian у понеділок, 6 грудня.

 

«Особисто я тепер роблю експрес-тест кожен день, коли я виходжу з перспективою зустрітися з іншими представниками громадськості за межами мого будинку. Я також закликаю інших робити те саме, тому що це дає мені впевненість, що я захищаю свій власний будинок, і це дає мені впевненість, що я захищаю інших людей», — сказав Суїнні.

 

Влада хоче підвищити регулярність експрес-тестів і робити їх частіше, ніж два рази на тиждень, коли хтось хоче взаємодіяти з іншими людьми.

 

За даними Worldometers, з початку пандемії в Британії всього діагностували більше 10,4 млн заражень, близько 145 тисяч COVID-пацієнтів померли, понад 9,2 млн осіб одужали.

 

Нагадаємо, раніше двоє учасників зустрічі Ради міністрів ОБСЄ заразилися COVID-19. У заході брали участь понад 50 міністрів закордонних справ, у тому числі глави МЗС України, США, Великої Британії та Росії.

 

Захворюваність на COVID падає чотири тижні — МОЗ

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар