Штаб Трампа зажадав припинити опрацювання бюлетенів у Неваді
16.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Штаб Трампа зажадав припинити опрацювання бюлетенів у Неваді

Штаб Трампа зажадав припинити опрацювання бюлетенів у Неваді

Штаб Трампа попросив припинити обробку деяких бюлетенів в Неваді

Напередодні влада Невади повідомила, що в штаті через технічні проблеми не відкрилися вчасно кілька виборчих дільниць.

Передвиборний штаб Дональда Трампа і відділення Республіканської партії в Неваді подали клопотання до Верховного суду штату про припинення опрацювання низки відправлених поштою бюлетенів в окрузі Кларк. Про це в середу, 4 листопада, повідомляє NBC.

За даними телеканалу, республіканці подали клопотання до Верховного суду штату, просячи припинити опрацювання надісланих поштою бюлетенів доти, поки в окрузі не будуть розглянуті всі подані апеляції і не буде посилене спостереження за системою підрахунку голосів.

Крім того, республіканці попросили Верховний суд Невади заборонити членам виборчих комісій округу Кларк використовувати програмне забезпечення для звірки підписів.

У Республіканській партії вважають, що методи, які використовуються при підрахунку голосів, не є достатньо точними, а спостерігачі в окрузі Кларк не мають можливості в повній мірі стежити за цим процесом.

Чинний президент раніше висловлювався категорично проти голосування поштою. На його думку, в цьому випадку вибори будуть вразливі для втручання з-за кордону. Зокрема, Трамп допустив, що інші країни можуть перехопити виборчі бюлетені або надрукувати підробки.

В окрузі Кларк, на території якого розташований Лас-Вегас, проживають близько 70% виборців штату. В окрузі є значна частка прихильників демократичної партії. Перемога в Неваді дає кандидату в президенти США 6 голосів вибірників з 270 необхідних, щоб стати президентом.

Нагадаємо, у верхню палату парламенту США знову був обраний 78-річний лідер Республіканської партії США в сенаті Мітч Макконнелл від штату Кентуккі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар