Штам Омікрон виявили в Нідерландах раніше, ніж про нього повідомила ПАР
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини світу

Штам Омікрон виявили в Нідерландах раніше, ніж про нього повідомила ПАР

Штам Омікрон виявили в Нідерландах раніше, ніж про нього повідомила ПАР

Фото: RIVM Виявлено різні типи штамів вірусу варіанта Омікрон

Омікрон виявили у двох тестових зразках, взятих у Нідерландах у період з 19 по 23 листопада.

 

Новий штам коронавірусу Омікрон з’явився в Нідерландах раніше, ніж передбачалося раніше. Про це повідомив Національний інститут громадської охорони здоров’я країни у вівторок, 30 листопада.

 

 

Вказано, що спочатку Омікрон виявили у двох тестових зразках, взятих у Нідерландах у період з 19 по 23 листопада, тобто до того, як про цей варіант вперше повідомила влада Південної Африки.

 

При цьому поки що незрозуміло, чи відвідували ті, хто складав тести, південну частину Африки. Раніше вважалося, що два рейси, які прибули з Південної Африки в неділю, доправили перші випадки цього варіанту до Нідерландів.

 

У 14 осіб, які летіли до столиці країни – Амстердам, тест на Омікрон дав позитивний результат, а загалом коронавірус виявили у 61 пасажира.

 

«Під час лабораторних досліджень було виявлено різні типи штамів вірусу варіанта Омікрон. Це означає, що люди, швидше за все, заразилися окремо один від одного, з різних джерел та в різних місцях», – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 26 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я визнала загрозою новий варіант коронавірусу, виявлений у ПАР.

 

Станом на 30 листопада штам Омікрон виявили близько 20 країн і регіонів світу.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар