Штурм танкера в Ла-Манші: нелегалів намагалися висадити в Іспанії і Франції
24 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Штурм танкера в Ла-Манші: нелегалів намагалися висадити в Іспанії і Франції

Штурм танкера в Ла-Манші: нелегалів намагалися висадити в Іспанії і Франції

Фото: marinetraffic.com Штурм танкера в Ла-Манші: корабель намагався висадити нелегалів в Іспанії і Франції

Танкер просив у Франції та Іспанії дозволу пришвартуватися для висадки безквиткових пасажирів, але отримав відмову.

Франція та Іспанія відмовили нафтовому танкеру пришвартуватися в своїх портах для висадки безквиткових пасажирів. Про це повідомляє The Guardian в середу, 28 жовтня.

Зареєстрований в Ліберії танкер Nave Andromeda перед прибуттям до Британії просив дозволи на швартування для висадки семи безквиткових пасажирів. Але французька влада відмовила судну, як і іспанська влада не дозволяла танкеру заходити в порт Лас-Пальмас.

Танкер вийшов з вод Нігерії 5 жовтня і з 20 жовтня провів 24 години біля французького узбережжя недалеко від Сен-Назера, а потім відправився на північ. Потім він провів два дні біля іспанських і португальських берегів і 25 жовтня прибув до води південного узбережжя Англії.

Оператор Nave Andromeda, Navios Tankers Management, заявив, що безбілетні пасажири «незаконно зійшли на борт» танкера в Лагосі. Він також подякував владі Великобританії, яка брала участь в операції, «за її своєчасну і професійну відповідь».

Компанія також заявила, що капітан судна «занепокоївся безпекою екіпажу через все більш ворожу поведінку безквиткових пасажирів», коли вони наближалися до Великобританії.

Нагадаємо, що раніше спецназ Британії штурмував захоплений танкер в Ла-Манші. Штурм провели після отримання сигналу лиха від екіпажу, оскільки семеро безквиткових пасажирів стали проявляти агресію.

Угруповання нелегально ввозило мігрантів з Азії в Україну — СБУ

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар