Сімейним лікарям не підвищили зарплату, всупереч обіцянкам Степанова
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Сімейним лікарям не підвищили зарплату, всупереч обіцянкам Степанова

Сімейним лікарям не підвищили зарплату, всупереч обіцянкам Степанова

Фото: Imagо Підвищення зарплат сімейних лікарів не відбулося, всупереч обіцянкам Степанова

Збільшення зарплат не погодив Мінфін, так як МОЗ не запропонувало реальні джерела покриття додаткових витрат.

 

Збільшення зарплат сімейних лікарів з листопада, обіцяне міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, не відбулося і поки не відбудеться. Про це з посиланням на прес-службу Мінфіну повідомляє LB.ua у понеділок, 9 листопада.

 

Постанова, анонсована Степановим, не з’явилася на сайті Кабміну. Її прийняли з доопрацюванням, після чого МОЗ направило в Мінфін інформаційний запит про узгодження змін до постанови.

 

«Міністерством охорони здоров’я надано пропозицію щодо підвищення тарифів на первинну медичну допомогу (капітаційної ставки) без реальних джерел покриття додаткових витрат. Тому Мінфін запропонував комплексно проаналізувати реалізацію програми медичних гарантій до кінця року щодо забезпеченості видатків за всіма пакетами медичних послуг, у тому числі щодо реалізації пакетів медичних послуг з надання медичної допомоги з COVID-19», — прокоментували це в Мінфіні.

 

«Мінфін повернеться до розгляду цього питання після здійснення МОЗ комплексного аналізу та надання пропозицій щодо реальних джерел покриття додаткових витрат», — додали у відомстві.

 

У результаті в листопаді капітаційна ставка для сімейних лікарів залишається незмінною.

 

Нагадаємо, що раніше в Держстаті назвали середню зарплату по Україні. За рік реальна середня зарплата зросла майже на 10%. Найнижча зарплата у вересні була на Волині, а найвища — у Києві.

 

Також повідомлялося, що в Міносвіти озвучили зарплати вчителів після підвищення. Посадовий оклад вчителя I категорії з січня збільшиться до 6 061 грн, з липня — до 6 567 грн.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар