Сім'я з Колумбії отримала нагороду за найкращу у світі кулінарну книгу
-2.2 C
Киев
20.01.2022
Новини світу

Сім’я з Колумбії отримала нагороду за найкращу у світі кулінарну книгу

Сім'я з Колумбії отримала нагороду за найкращу у світі кулінарну книгу

Перемогла книга про одну страву

Жінки написали книгу, яку назвали Envueltos — рулет, який готують у більшій частині Латинської Америки.

У Парижі, на церемонії Gourmand Awards, жінка та її дочка з Колумбії отримали нагороду за найкращу кулінарну книгу у світі, повідомляє The Guardian.

Жінки написали книгу, яку назвали Envueltos — рулет, який готують у більшій частині Латинської Америки. У ній описується колумбійський підхід до цієї страви. Рулет готують із тіста або маси з крохмалю (кукурудзяного, бананового або рисового) з різноманітною начинкою: свинина, курятина, боби та овочі. Потім страву загортають у кукурудзяне лушпиння або інше листя для приготування — зазвичай на пару.

Чотири роки тому жінки вирішили об’їхати країну та зібрати традиційні рецепти (в результаті їх було 300). Подробиці цих місцевих традицій є на їхньому іспаномовному сайті El Toque Colombiano (Колумбійський дотик), але для книги їм довелося просіяти список. Зрештою, вони вирішили зосередитися лише на рецептах з використанням кукурудзи, юкки та банана замість крохмалю.

Видавець Даніель Герреро, іспанець, який багато років живе в Колумбії, натрапив на їхній блог і сказав, що хоче опублікувати рецепти. Жінки відповіли, що шукають видавця. Тому він викупив права і зараз видавництво готується до третього випуску книги.

Канадське представництво популярної виробничої компанії Ikea випустило кулінарну книгу під назвою ScrapsBook. Особливістю видання стали рецепти із залишків їжі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар