Син Стуса заявив, що перед кожними виборами політики піднімають "справу Медведчука", щоб носити жупел " патріота"
15.8 C
Киев
28.09.2022
Політика

Син Стуса заявив, що перед кожними виборами політики піднімають «справу Медведчука», щоб носити жупел » патріота»

Віктор Медведчук, скріншот

Віктор Медведчук, скріншот

Практично напередодні кожних виборів в Україні починають спекулювати на темі «справа Василя Стуса». І в цьому контексті намагаються вилити якомога більше бруду на Віктора Медведчука.

Таку думку висловив син покійного українського поета, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус в ефірі «4 канали».

На його думку, система цькування людей в нинішній Україні абсолютно нічим не відрізняється від радянської. Але так звані патріоти з великим задоволенням взяли її на озброєння.

«Як тільки наближаються вибори, відразу політики, які не мають ніяких реальних успіхів, але дуже хочуть носити жупел «патріота», піднімають «справу Медведчука». Це триває вже багато років і відбувається за типовим радянським сценарієм. Призначають винного, і натовп підтримує звинувачення», – сказав Дмитро Стус.

Син Василя Стуса впевнений, що цим збанкрутілому політичним силам нічого запропонувати українському суспільству в плані розвитку, тому вони спекулюють на світлій пам’яті його батька.

«Ситуація тягнеться вже 40 років, обросла бородою, хвостами і, з моєї точки зору, дуже погано пахне. Але перед кожними виборами все це повторюється. Замість того щоб говорити про перспективи, говорити про програму, щоб вести політичний діалог між різними частинами нашого політикуму і частинами, відповідно, суспільства і між громадськими силами, які вони представляють, політики, які за минулу каденцію нічого не досягли, починають витягувати на світ справу Стуса і полемізувати, в тому числі, з Медведчуком, не мовою сучасного розвитку, а мовою того, що сталося в далекій радянській епосі, в 1980 році», – додав Дмитро Стус.

Нагадаємо, що Дарницький районний суд м. Києва заборонив поширювати пасквіль Кіпіані про Стуса з брехливою інформацією про голову політради партії «опозиційна платформа — за життя» Віктора Медведчука.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=seW0-h8YSYg&feature=youtu.be

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар