Система е-декларування в Україні буде працювати, - Зеленський
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Система е-декларування в Україні буде працювати, — Зеленський

Система е-декларування в Україні буде працювати, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський
Офіс президента

За його словами, відповідні законопроєкти незабаром подадуть до ВРУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що, попри рішення Конституційного суду, система електронного декларування в Україні буде працювати. Про це він розповів під час засідання Ради національної безпеки і оборони, повідомляє РБК-Україна. 

За словами Зеленського, рішення КСУ про визнання неконституційною кримінальної відповідальності за недостовірне декларування і закриття Реєстру декларацій фактично паралізувало роботу Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Відразу скажу про головне, щоб ні у кого не було навіть найменшого сумніву. Система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти для її відновлення повинні бути підготовлені і направлені до Верховної Ради як невідкладні», — запевнив президент.

Нагадаємо, напередодні Конституційний суд України скасував право Національного агентства з питань запобігання корупції перевіряти декларації і виявляти конфлікт інтересів. 

Пізніше у НАЗК заявили, що закривають реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду. 

У Конституційному суді України пояснили, що скасували електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску на них органами виконавчої влади. КСУ не міг виділити у своєму рішенні право не перевіряти декларації тільки суддів, тому скасував цю норму для всіх категорій чиновників.

Источник

Залишити коментар