18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Скандал із КСУ: Зеленський допустив розпуск Ради

Скандал із КСУ: Зеленський допустив розпуск Ради

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський може розпустити ще один склад парламенту

Глава держави ухвалить таке рішення у разі виникнення «реального політичного конфлікту».

 

Президент Володимир Зеленський допустив розпуск Верховної Ради, якщо народні депутати відмовляться звільняти суддів Конституційного суду. Про це він сказав під час програми Свобода слова на телеканалі ICTV у понеділок, 2 листопада.

 

«Якщо буде так, що це буде політичний колапс і реальний політичний конфлікт, і я побачу, що немає підтримки у Верховній Раді, а перш за все у «слуг народу», тому що вони йшли і, чесно кажучи, вони розуміють, що … вони ж нові … бо, все ж, вони завдяки мені стали депутатами і підтримці суспільства, голосуванню народу … Але вони повинні розуміти відповідальність. Якщо ми підемо врозріз, ми будемо виходити із глухого кута навіть таким шляхом (шляхом розпуску Ради — ред.)».

 

При цьому Зеленський висловив бажання, щоб нинішній парламент продовжував працювати, тому що Україні і так вистачає «нестабільних речей» — це і коронавірус, і конфлікт на Донбасі, й економіка.

 

Раніше в понеділок Зеленський зібрав на нараду нардепів з фракції Cлуга народу й обговорив із ними необхідність перезавантаження Конституційного суду.

 

Нагадаємо, минулого тижня судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, що викликало величезний політичний і громадський резонанс.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар